Rock Stili Biker Botlar

24 Mart 2019

Rock Stili Biker Botlar


Motorcu botları ve çarpıcı aksesuarlar

2019-2020 ayakkabı modasında gündemde olan motorcu botları; bir diğer deyişle biker botlar, yazın da şortlarınız veya salaş eteklerinizle giymeniz için harika birer alternatif. Bu modellerde özellikle dikkat etmeniz gereken bir önemli ayrıntı ise, mümkün olduğunca düz tabanlarla hazırlanmış olmaları. Çünkü bu tarz; asi, cesur ama en önemlisi rahat bir akımın yansıması.

Topuksuz formlar giyiminize frapanlığa kaçmadan, sade bir iddia getiriyor. Ancak son dönemlerde renklerin ve materyallerin canlılığı da söz konusu. Kırılma noktası da tam burada yaşanıyor. Sade tabanlarla olabildiğince netleşen etki, taşlı ve troplu aksesuarlarla dikkat çekici hale geliyor ve ayakkabı yüzeyinde kullanılan farklı materyaller de, ilave bir gösteriş arayanların ihtiyacını karşılıyor. 

Bol zımba detayları, gümüş ve altın troklar, iri tokalar ve sivri burun formlar... Tüm bu detaylar, tekdüzeliğe adeta bir başkaldırı gibi. Modayı yakından takip edenlerin de gözlemlediği gibi son birkaç yıldır, zımbalı aksesuarlar oldukça moda. Zımba ve zincir detayları yalnız ayakkabılarda değil, vazgeçilmez aksesuarlarımızdan biri olan çantalar ve hatta hazır giyim alanında bluz ve gömleklerde de karşımıza çıkıyor. Tanınmış tasarımcıların defilelerinde sıklıkla zincir ve kemer öğelerine rastlıyoruz. Takılarda da yalın bir şekilde bu örnekleri gözlemlemek mümkün.

Zincir, trok ve tokaların egemenliği uzun bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Biz de tüm dünyayı etkisine almış bu akımdan yola çıkarak, yeni koleksiyonumuzda bu ayrıntılara yer verdik. Önümüzdeki Mayıs ayından itibaren sizlerin beğenisine sunulacak olan 2019-2020 İlkbahar/yaz modellerimiz, bu akıma ait birbirinden farklı çeşitle internet sitemizde sizi bekliyor olacak.