Oxford Kadın Ayakkabısı

16 Mayıs 2019

Oxford Kadın Ayakkabısı


Oxford stilinde maskülen kadın ayakkabıları

Kadınlar ayakkabı alanında da modanın diğer branşlarında olduğu gibi her farklılığı kendi zarif stillerine uyarlamayı bildiler. Erkeksi duruşu olan maskülen formlu ayakkabılar da bu süreçte kadın ayakkabısı sektöründe yerini aldı. Zarif bağcıklar, yuvarlak veya kadınsı çizgilerdeki sivri burunlar ayakkabıda yeni bir akımın öncüsü oldu. Bu yalın ayakkabı modellerinde ilk akla gelen örnek olarak Oxford'lar verilebilir. Oxford ayakkabılar, her daim gündemde kalmayı asil ve ağır duruşlarıyla başardılar. 

Biz de bu sezon tamamı el yapımı ve özel işçilikle üretilmiş Oxford ayakkabılarımızda kadın dünyasının naifliğini yansıtmaya çalıştık. Bir el yapımı Oxford ayakkabıda ve tabi ki tüm ayakkabılarda, göz önünde bulundurulması gereken birinci unsur rahatlık olmalıdır. Özel sipariş ile hazırladığımız tüm kadın ayakkabısı modellerimizde, ön planda tuttuğumuz birinci faktör rahatlıktır ve bu sebeple kişiye özel üretim yaparak, her ayağın kendine özel ihtiyaçlarına çözüm üretiriz. 

El yapımı ayakkabılarımızın herbiri, alıcısının bir ayakkabıdan tüm beklentilerini karşılayacak hususları içermektedir. Memnuniyetinizi sağlamak birinci önceliğimizdir ve bu sebeple ki, hayal ettiğiniz ayakkabı gerçek anlamda oluşmadığı sürece bizim için tasarım tamamlanmamıştır. 

Bir kadının giyimindeki en zarif ve tamamlayıcı detayın, ayakkabısı olduğuna inanıyoruz. Bu gerçeklikten yola çıkarak, ürettiğimiz tüm ayakkabı modellerinde ister kişiye özel ister genel alım amacı ile hazır ayakkabı olarak tasarlanmış olsunlar, tüm ayrıntıları düşünülmüş ve ilk bakışta dikkati çeken giyim öğesi olarak öne çıkması ayakkabı tasarımı ve üretimi yaparken ele aldığımız en öncelikli detaylardandır.

Hayalinizdeki ayakkabıyı, size özel ve zevkle tasarlayarak üretiriz. Özel yapım bir ayakkabının, sahibinin kimliğini yansıttığına inanırız. Bunun içindir ki ürettiğimiz tüm ayakkabı modellerimizin, kendine ve sahibine özel bir hikayesi vardır. Gelin sizin için de bir ayakkabı üretelim. Her kadının ayakkabı koleksiyonunda bulunması gereken en önemli parçalardan Oxford'u zarif stilinize uyarlayarak, sadece size özel hazırlayalım ve bu benzersiz deneyimi size de yaşatalım.

Hayallerinizdeki rahatlık ve şıklığa kavuşmaya, sadece bir telefon uzaklıktasınız. Bize whatsapp (0532 362 18 77) veya instagram (instagram.com/arzuyalhi) üzerinden her tür ayakkabı talebiniz için sipariş verebilir; özel mekanımızda misafirimiz olarak veya ayakkabı görselinizi uzaktan ileterek, hayalinizdeki ayakkabıya kavuşabilirsiniz. 


Oxford ayakkabı modeline dünyadan çeşitli örnekler: