Vip Lounge


Vip Shoe Lounge, hizmetinizde...  Türkiye'de ayakkabı sektöründe bir ilk olarak başlattığımız bu kişiye özel ayakkabı hizmeti ile, hayalinizdeki modeli artık sizinle birlikte tasarlıyoruz.

       

Tamamı Türk ustalar tarafından yerli imalat ve el işçiliği ile üretilen ayakkabılarımız; ARZU YALHI Vip Shoe Lounge hizmeti ile, zevkinize ve tercihinize göre kişiselleştirilerek yine sadece size özel hazırlanır.

          

Organizasyon konunuza göre sunulan alternatiflerden yola çıkarak, ayakkabınızı dev bir görsel sunum eşliğinde sizinle birlikte şekillendirir ve tasarlarız.


Düğün, nişan, söz, kına, davet, balo, kokteyl ve tüm özel günleriniz için size özel sipariş ile hazırlanan ayakkabılarımız, birçok farklı renk ve ürün çeşidi ile de bundan böyle özel mekanımızda ziyaretinize açıktır.

 
             Size daha iyi hizmet verebilmemiz ve sunumunuzun ön hazırlığını yapabilmemiz için, ziyaret öncesinde whatsapp (0532 362 18 77) üzerinden bize yazarak veya aynı iletişim numarasından bizi arayarak randevu oluşturmanızı önemle rica ederiz. Yine tüm sorularınız ile ilgili bizimle aynı irtibat numarasından
iletişime geçebilirsiniz.

     

Vip Shoe Lounge, Pazar hariç her gün 10.00/20.00 saatleri arasında açıktır. 
Ziyaretinizde bir ürün alma zorunluluğunuz yoktur.
Sizi ağırlamak bizim için zevktir.