VIP

16 Ağustos 2019

VIP

 

Bir hedefle yola çıkan tüm ayakkabı severler için tasarlıyoruz.

Aklınızdaki bir modeli almak amacıyla saatlerce mağaza gezerek, hiçbir şekilde benzerini dahi bulamadan yorgun ve bezgin bir halde evinize döndüğünüz hiç oldu mu?

Müsait olabildiğiniz ilk günü bu araştırmanıza ayırdınız ve yoğun iş temponuzda mağaza gezmek için planlayabileceğiniz vaktiniz de sınırlı. Tüm gününüzü bu arayışla yorularak geçirdiniz ve günün sonunda elinizde, ayakkabı çeşitlerine dair bir hayat tecrübesinden ötesi yok.

Açıkçası kendim dahil çevremde tanıdığım birçok arkadaşımın böyle alışveriş günleri olmuştur. Sonucunda zafere ulaşamamaksa tüm yorgunluğun üzerine eklenir. Bu deneyimin nasıl bir vakit ve enerji kaybı olduğunu bilirim. İşte ayakkabı alanında vip serüvenimizi başlatan en önemli etkenlerden biri de bizim için bu oldu.

Bundan 4 ay önce bu yola çıkarken, en büyük hedefimiz memnuniyetinizdi. Sizi olabildiğince yorulmadan, hayalinizdeki o ayakkabılara kavuşturmak.

İstediğiniz ayakkabıyı ayağınıza giydiğinizde yaşadığınız mutluluk, bizim en büyük motivasyon kaynağımız. Çünkü mutluluğun bulaşıcı olduğuna inanıyoruz ve bu amaçla size özel ürettiğimiz her ayakkabıya sevgimizi katıyoruz.

Kişiye özel üretilen her ayakkabı; eşsiz bir tasarım sürecinden geçiyor, nedeni ise ayakkabınızın da sizin gibi dünyada tek olması. Bu sebeple özellikle başlangıç aşamasında, modelin size uygunluğu için sarfettiğimiz çaba da belirli bir süreci kapsıyor.

Bir seri üretim ile değil, sadece sizin ayak formunuza göre ölçülendirilmiş özel kalıplar ile, yine sadece sizin ayağınız için uygun olacak ayakkabı modelini hazırlıyoruz. Bu nedenle ayakkabı tasarımı sürecimizde arge aşaması da büyük bir yer tutuyor.

Zamanınızın değerli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle vakit bizim için de en önemli faktör. Bu süreç, malzemeye ve atölye durumumuza bağlı olabilecek tüm aksamalar da hesaba katılarak belirleniyor.

Amacımız; zamanın çok kıymetli olduğu bugünün hayat koşullarında, size en makul sürede istediğiniz özel yapım ayakkabıyı teslim etmek.

Bu düşünceden yola çıkarak Türkiye'de ayakkabı sektöründe bir ilk olarak başlattığımız kişiye özel ayakkabı hizmeti ile; hayalinizdeki ayakkabıyı vip salonumuzda, sadece size ayrılan özel zaman diliminde, evinizin konforunda ve birbirinden farklı alternatif görsellerin sunumuyla, sizinle birlikte tasarlıyoruz.

Bundan böyle mağaza gezerek ve yorularak harcayacağınız zamanı, bir kahve ve sohbet eşliğinde değerlendirip, ayakkabı modelinizle ilgili aklınızdaki tüm düşünceleri bize aktarabilirsiniz. Bunun yanısıra dilerseniz teşhirimizde beğendiğiniz indirim reyonundaki hazır ayakkabılardan da satın alabilirsiniz.

Size daha özel hizmet verebilmemiz için ziyaretiniz öncesi randevu almanızı önemle rica ederiz. Ayrıntılı bilgi için bize whatsapp(0532 3621877) üzerinden veya iletisim@arzuyalhi.com e-posta adresinden herzaman ulaşabilirsiniz. 

Son olarak belirtmek isteriz ki, bizi ziyaretlerinizde herhangi bir ayakkabı alma zorunluluğunuz kesinlikle yoktur. Sizi ağırlamak bizim için bir zevktir.